Pásky

Pásky jsou oblastí hutních materiálů, které vzniknou z podélného a příčného dělení svitků, které slouží jako vstupní, výrobní polotovar. Jiné a alternativně používané názvy jsou planžety nebo pasy.

Ty jsou dodávány do servisních center, kde jsou dále děleny na užší, či širší pásky (pasy, planžety), které jsou následně dodávány a distribuovány zákazníkům buď ve svitcích, nebo v jednotlivých délkách a to dle jejich konkrétních požadavků.

Množstevně naše společnost uspokojuje zakázky od 1 kg až po tzv. navíjené prstence, což jsou navařované, nekonečné náviny cívek ve stejné výrobní šarži.

Použití pásek:
- jako polotovar pro další zpracování, respektive pro podélné a příčné dělení na pásky, pásy nebo planžety pro obecný strojírenský průmysl, automobilový průmysl, letecký průmysl, chemický průmysl, elektronický a elektrotechnický průmysl, vybavení obchodních prostor, lékařský průmysl, potravinářský průmysl, obalový průmysl, stavební průmysl, nábytkářský, solární průmysl, vodohospodářský průmysl a pro designové účely + art design v různých odvětvích, lisovny a další obory.

Nezávazná poptávka